piątek, 4 grudnia 2020

ZAPRASZAM DO ZAKUPU AUTORSKIEGO E-BOOKA "ZDROWE SŁODKIE" ! Pancakes, desery, owsianka, ciasto, ciasteczko, koktajle, drożdżówki o obniżonej zawartości cukru, tłuszczów nasyconych i bez sztucznych dodatków

Witajcie po przerwie!

Z radością przedstawiam efekt wielu godzin pracy w kuchni i przed komputerem, mój AUTORSKI E-BOOK „Zdrowe słodkie”! Po 4 latach prowadzenia bloga czas iść o krok dalej.

CO ZAWIERA?

W środku znajdziecie 50 przepisów na zdrowe, pełnowartościowe, słodkie śniadania, desery i ciasta. Są to nigdy nie publikowane nowości oraz trzy bestsellery z bloga z ograniczeniem białego cukru, tłuszczów nasyconych i bez sztucznych dodatków.  Spis treści wygląda następująco:

-pancakes, omlety, owsianki, koktajle, ciasta, ciasteczka, muffinki,  drożdżówki i rogaliki, desery, oraz kulinarne porady

ILE KOSZTUJE?

Jako, że to mój debiutancki projekt cena to jedyne 19,99 PLN.

JAK KUPIĆ?

1.      1.  Klikając w link https://automater.pl/rest/order-viewer/buy/863590 i dokonując płatności przez system PayPal – automater po otrzymaniu środków wysyła OD RAZU link do pobrania e-booka.

2.       2. Przelewem na mój nr konta  80 1050 1445 1000 0092 1147 8863  tytułem „Ebook (WASZ ADERS EMAIL)” . Np. „Ebook jan.kowalski@gmail.com”

Po zaksięgowaniu płatności wysyłam (jak tylko najszybciej dam radę, nie później niż do końca dnia) na podany adres plik .pdf z ebookiem, zgodnie z kolejnością zgłoszeń.

*Każda wpłata to GWARANCJA otrzymania pliku PDF liczącego 60 stron.

*Masz uwagi, pytania? Pisz na Aleksandra.a.turek@gmail.com J

*Wolisz dostać plik na fb? Napisz, po opłaceniu zamówienia prześlę go do Ciebie do końca dnia J

Mam nadzieję, że  e-book „Zdrowe słodkie” sprawi Wam wiele radości :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze to bardzo ważna część tej strony :) Służą Wam w wyrażaniu opinii na temat przepisów, ale są także narzędziem, które umożliwia mi kontakt z Czytelnikami. Proszę więc o zachowanie kultury wypowiedzi. Pozdrawiam i zapraszam do korzystania z tej funkcji :)